Tłumaczenia ustne konsekutywne

LinguaHelp to zespół doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w komunikacji w wielu językach, zapewniających realizację rozmaitych rodzajów tłumaczeń, w tym konferencyjnych czy też medycznych, dostępnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza filozofia opiera się na przekazywaniu informacji w sposób klarowny i zrozumiały, uwzględniając specyfikę każdego języka. Jesteśmy łącznikiem między kulturami w biznesie, dbając o jakość przekazu ustnego lub pisemnego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, aby skutecznie komunikować się z ludźmi z całego świata.

Czym są tłumaczenia konsekutywne?

Tłumaczenia konsekutywne to forma tłumaczenia ustnego, kiedy to specjalista z LinguaHelp przekłada wypowiadaną treść z jednego języka na drugi, dopiero po tym, jak osoba przemawiająca zakończy swoją wypowiedź lub jej fragment. Tłumacz notuje lub zapamiętuje zawartość wypowiedzi w jej trakcie, a następnie przekazuje ją w docelowym języku, akcentując często w odpowiednich momentach pauzy podkreślane przez przemawiającego. To podejście umożliwia precyzyjne tłumaczenie w czasie rzeczywistym, choć czasem wydłuża przemówienie. Tłumaczenia ustne konsekutywne są powszechnie stosowane podczas spotkań biznesowych, konferencji prasowych, negocjacji międzynarodowych czy też w procesach sądowych.

W jakich językach tłumaczymy?

Białoruski

Zespół tłumaczy na język białoruski to pasjonaci, którzy nie tylko doskonale znają ten język, ale także rozumieją kontekst kulturowy i historyczny tego kraju. Dzięki naszym usługom klienci mają szansę w pełni dostosować swój przekaz dla odbiorców z Białorusi, ponieważ nasze tłumaczenia konsekutywne nie ograniczają się jedynie do słów, ale podkreślają emocje, istotne przy skutecznej komunikacji.

Ukraiński

W LinguaHelp rozumiemy, że tłumaczenia ustne i pisemne na język ukraiński to nie tylko przekład słów, to przede wszystkim przekazywanie treści w odpowiedni sposób. Nasi specjaliści nie tylko posługują się biegle ukraińskim, ponieważ jednocześnie dbają o wyczucie subtelności, umieszczając konkretne wypowiedzi w odpowiednim kontekście lub intonacji, co pozwala na precyzyjny przekaz.

Angielski

Niezależnie od branży, w jakiej specjalizuje się firma, skuteczna komunikacja z klientami i partnerami biznesowymi to kluczowy element dla rozwoju, dlatego tłumaczenia konsekutywne oraz pisemne stają się coraz popularniejsze. W LinguaHelp oferujemy tłumaczenia z i na angielski, które znacznie ułatwiają prowadzenie rozmów oraz kierowanie przedsiębiorstwem w innym kraju.

Rosyjski

Język rosyjski jest istotny dla firm z Europy Wschodniej i Azji Środkowej, zatem nie dziwi fakt, że przedsiębiorstwa decydują się na wsparcie profesjonalnych tłumaczy podczas spotkań biznesowych lub konferencji. Tłumaczenia ustne na język rosyjski, proponowane przez nas w LinguaHelp są precyzyjne i dostosowane do specyfiki tego języka, co zapewnia, że przekazywane informacje będą zrozumiałe.

Cennik

Gwarantujemy tłumaczenia z różnych dziedzin, od technicznych i naukowych po marketingowe oraz prawne, wraz z pełnym wsparciem w komunikacji np. podczas spotkań biznesowych. W zależności od wybranego rodzaju tłumaczeń ceny mogą się od siebie różnić, ponieważ zakres pracy specjalisty podczas każdego zlecenia przybiera inną formę. Koszty usług, jakie proponujemy w LinguaHelp są ustalane bezpośrednio z klientem. Możemy jednak zapewnić, że nasza oferta jest elastyczna i konkurencyjna.