Tłumacz ustny rosyjski

Skorzystanie z usług, jakie oferuje tłumacz ustny rosyjski zapewnia płynną komunikację oraz przekazywanie informacji w kontekście spotkań biznesowych oraz kulturalnych. Usługi serwisu Linguahelp przystosowane są do tłumaczeń konferencyjnych, audiowizualnych oraz pisemnych. Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowany oraz doświadczony tłumacz. Język rosyjski przy przekładaniu informacji jest prowadzony w sposób profesjonalny, rzetelny oraz terminowy. Do zespołu Linguahelp należy native speaker, przy pomocy którego przełożony zostanie tekst na język rosyjski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu!

Tłumacz język rosyjski – targi, wizyty studyjne, konferencje, debaty i więcej

Jako tłumacz ustny rosyjski wykonuję tłumaczenia symultanicznie, konsekutywnie i pisemnie. Oprócz dyplomów UW, SGH i OUI, posiadam dyplom kosmetologa, więc jestem tłumaczem branży kosmetycznej i sama często wykonuję zabiegi, dlatego śmiało przedstawiam się jako tłumacz kosmetolog. W sumie nic dziwnego przecież jestem kobietą, dbam o wygląd, więc kosmetologia jest mnie bliska pod każdym względem. Jako tłumacz kosmetyczny współpracowałam nie tylko z wiodącymi markami branży beauty (Dr.Irena Eris, Oceanic AA etc.), ale i z niszowymi graczami rynku kosmetycznego, na przykład dla firmy Nature’s Sunshine Bremani tłumaczyłam szkolenia dla pracowników.

Moja oferta tłumaczeń ustnych jest szczególnie przydatna w przypadku międzynarodowych konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń z udziałem uczestników z różnych państw, debat i konsultacji, a nawet targów online, jakie miałam przyjemność tłumaczyć. W czasach pandemii COVID-19, kiedy możliwości spotkań na żywo są bardzo ograniczone, chętnie wykonuję tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne za pomocą ZOOM, Webex czy też Google Meet. Tłumaczę również przez telefon za pomocą programów Viber oraz WhatsApp. Każda platforma ma swoje możliwości i ograniczenia, które możemy omówić osobiście przy wyborze dogodnego trybu spotkania lub debaty.

Jestem Native Speakerem języka rosyjskiego i białoruskiego jak również autorem serii artykułów w wydaniach zagranicznych – niemieckich, irlandzkich, rosyjskich (w języku angielskim i rosyjskim).

Serdecznie polecam się jako Tłumacz na Targi, który doskonale rozumie różnice kulturowe i wie o wymaganiach gości z różnych części świata.

Doświadczony tłumacz ustny rosyjski

Uczestniczyłam w kilkunastu eventach w Polsce i za granicą. Miałam szczęście tłumaczyć na BASELWORLD (Najważniejsze coroczne wydarzenie w świecie zegarków i biżuterii, Bazylea/ Szwajcaria), Warsaw Dental Medica Show (Targi Stomatologiczne), Fresh Market (Sadownictwo), BeautyDays (Targi Kosmetologiczne i Fryzjerskie), World Travel Show (Największe Targi Turystyczne w Polsce), Warsaw Industry Week (Targi Technologiczne), International Maritime Exhibition & Conferences (Targi Morskie i Konferencje) etc. w największych centrach wystawienniczych Europy.

Referencje

Posiadam liczne referencje od firm i instytucji z Polski i z zagranicy.

Ze względu bezpieczeństwa danych osobowych pisemne referencje, które dotyczą tłumaczeń wykonanych jak w kraju, tak za granicą, – pisemnych i ustnych, udostępniam na Państwa życzenie.

    linguahelp4you@gmail.com