Tłumaczenia konferencyjne

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, pełen profesjonalizm i nieustająca od wielu lat pasja oraz umiejętności, to elementy, jakimi dzielimy się z klientami. Sprawia to, że jesteśmy partnerem, na którym zdecydowanie można polegać w dziedzinie komunikacji międzynarodowej. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych, pisemnych, symultanicznych oraz związanych z konkretnymi branżami, np. medycyną lub marketingiem. Tym samym, dopasowujemy swoje usługi do wymagań klienta, gwarantując 100% satysfakcję oraz szansę na komunikowanie się z wieloma osobami na całym świecie.

Różnice między tłumaczeniami ustnymi a konferencyjnymi

Tłumaczenia konferencyjne różnią się od standardowych tłumaczeń ustnych tym, że specjalista tworzący przekaz w innym języku niż nadawca komunikatu, oprócz transkrypcji słów, przekazuje również emocje, pauzy, ton głosu oraz niuanse, które przy standardowym tłumaczeniu mogłyby umknąć uwadze odbiorców. Tym samym tłumaczenia konferencyjne to jak sama nazwa wskazuje świetne rozwiązanie podczas spotkań biznesowych, wśród przedsiębiorców specjalizujących się w konkretnych dziedzinach, gdzie każde słowo okazuje się istotne i może zaważyć o tym, czy partnerzy biznesowi zdecydują się na współpracę. Zachęcamy do kontaktu z LinguaHelp, ponieważ sprawna komunikacja to nasz priorytet.

W jakich językach przekładamy teksty?

Białoruski

Tłumaczenia konferencyjne w języku białoruskim to usługa chętnie wybierana przez firmy rozpoczynające działalność na tym rynku lub organizujących spotkania, gdzie profesjonalny przekaz w języku białoruskim jest bardzo potrzebny. Specjaliści z LinguaHelp doskonale opanowali ten język, zgłębiając przy tym kulturę Białorusi, co przekłada się na wyższą jakość tłumaczeń.

Ukraiński

Od lat realizujemy także tłumaczenia z i na ukraiński, z uwzględnieniem subtelności i różnic gramatycznych, jakie bez znajomości kultury Ukrainy mogłoby nieco zniekształcić konkretny przekaz. Decydując się na współpracę z tłumaczem, najlepiej wybrać profesjonalistów z LinguaHelp, ponieważ gwarantujemy rzetelność, elastyczną ofertę i terminową realizację zleceń.

Rosyjski

Usługi tłumaczeń konferencyjnych po rosyjsku to gwarancja sprawnej i precyzyjnej komunikacji na szeroką skalę. Rozumiemy, że konferencje to miejsce, gdzie przekazywane są wartości oraz pomysły, które mają ogromne znaczenie, dlatego tłumacze LinguaHelp nie tylko doskonale władają językiem rosyjskim, ale ponadto są w stanie przekazać subtelności, ton i emocje, jakie zostały zawarte w wystąpieniach.

Angielski

Niezależnie od tego, czy firma potrzebuje jednorazowego przekładu dokumentów na język angielski lub pomocy długofalowej np. w kontekście tworzenia strategii marketingowej dla nowych klientów, w każdym przypadku jako LinguaHelp oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki naszym tłumaczeniom z i na angielski można zdobyć nowe współprace i rozwinąć swoją firmę.

Cennik

Cennik usług profesjonalnych tłumaczy z firmy LinguaHelp jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy bowiem szeroki zakres usług tłumaczeniowych, takich jak tłumaczenia pisemne, ustne, specjalistyczne, audiowizualne i wiele innych, w różnych językach. Rozumiemy, że każdy projekt ma swoje unikalne wymagania i założenia, dlatego staramy się zapewnić transparentność cen, dostosowując swoją pracę do tego, czego oczekuje klient.