Tłumaczenia Piaseczno

24/7

Tłumaczenia Piaseczno – duże i małe, kreatywne i przedsiębiorcze

Piaseczno to miasto powiatowe, które się mieści zaledwie 2-3 km od granic Warszawy, co pozwala na szybką i przyjemną drogę do Międzynarodowego Lotniska im F. Chopina, spotkania w centrach biznesowych i stylowych restauracjach Warszawy, jak również zwiedzanie jej najciekawszych atrakcji, przecież Śródmieście to tylko 20 min stąd!

Lokalizacja ta wpływa bardzo korzystnie na szybki rozwój biznesu, umiejscowienie siedzib wielu zagranicznych przedsiębiorstw i szybki przyrost ludności. W 2010 roku magazyn Forbes przyznał Piasecznu tytuł najbardziej atrakcyjnego miasta dla rozwoju biznesu Polski!

„Swój sukces Piaseczno zawdzięcza młodym mieszkańcom. I nie chodzi mi tu o metrykę, a o stan ducha i energię naszych mieszkańców oraz inicjatywy, jakimi się wykazują, bowiem te kilka tysięcy zarejestrowanych firm to w większość średnie i małe przedsiębiorstwa, często rodzinne, aczkolwiek Piaseczno jest też siedzibą wielu dużych korporacji i firm z kapitałem zagranicznym,” – mówił podczas odbierania jednej z nagród Burmistrz Daniel Putkiewicz, bowiem Piaseczno jest ciągle obecne we wspomnianym rankingu magazynu Forbes.

Profesjonalne tłumaczenia Piaseczno

W związku z powyższym nic dziwnego, że jako tłumacze często bywamy w tym szybko rosnącym, międzynarodowym i przedsiębiorczym mieście. Już nie raz tłumaczyliśmy na spotkaniach, szkoleniach i prezentacjach tego wspaniałego miasta, przecież tylko w samym 2018 roku w Piasecznie przybyły 194 nowe firmy! Nasze tłumaczenia w mieście Piaseczno wykonywane są w przeróżny sposób: symultanicznie i konsekutywnie, pisemnie i szeptem, przecież przedsiębiorczość to przede wszystkim kreatywność myślenia! Dlatego klienci mogą przebierać w rodzajach tłumaczeń zgodnie z formatem planowanych spotkań, jesteśmy przygotowani sprostać każdemu wyzwaniu!